Rodinné centrum Myška Lola, z.s.

inspirace - rozvoj - vzdělání - hry

Rozvrh aktivit 2021/2022 Rodinného centra Myška Lola z.s.

rozvrh

 

Vámi oblíbené kurzy začínají znovu od září.

Tým Myšky Loly

Od června 2021 můžete navštěvovat soukromou Školičku Myšky Loly. Nachází se v prostorách Rodinného centra Myška Lola z.s. a je určena pro děti od 2,5 – 6 let.

Školička je otevřena od pondělí do pátku od 7:00 – 12:30. Kapacita je až pro 6 dětí. O děti se stará speciálně vyškolený personál. Pro otevření školičky je zapotřebí naplnění kapacity k počtu minimálně 4 dětí/den.
Každý den je pro děti připravené dopoledne se vzdělávacím programem. Zaměřujeme se na výuku dle Montessori.

Způsob výuky podle Montessori umožňuje každému dítěti nalézt nejvhodnější formu, tempo i správný čas pro své vzdělávání. Klade důraz na spontánní činnost vycházející ze zájmů, který vede k soustředěné práci a samostatnému učení. V připraveném prostředí plně využíváme vnitřní potenciál k rozvoji přirozených vloh a své osobnosti.

Číst dál: Školička Myšky Loly z.s.

myskalola vladka

Celý svůj život jsem obklopena dětmi. Práce s nimi mě naplňuje a je pro mě jakýmsi posláním. Na dětech můžeme pozorovat, jak se rozvíjí, zdokonalují a postupně osamostatňují. Dělá mi radost, že mohu být součástí tohoto procesu, a současně je to pro mne velkou motivací. S přibývajícími zkušenostmi si uvědomuji, jak je důležité rozvíjet děti komplexně, působit na všechny jejich smysly a tím stimulovat jejich správný vývoj. Založila jsem v Horšovském Týně Rodinné centrum Myška Lola, kde nejen nabízíme volnočasové aktivity pro rodiče a děti, ale pomáháme řešit i problémové vztahy v rodinách a posilovat tak funkci rodiny. Pevně věřím, že se nám podařilo vytvořit příjemné a vstřícné prostředí nejen pro maminky s dětmi. Přijďte se k nám podívat na ukázkovou lekci zdarma. Těšíme se na Vás.

Ředitelka rodinného centra Vladislava Taubenhanslová

Rodinné centrum
Myška Lola, z.s.

IČO: 07891539
Nádražní 79
Horšovský Týn
346 01
    


Email: ostrovobjevu@myskalola.cz

Č. účtu: 115-9685160277/0100

Tel: +420 731 872 687