Rodinné centrum Myška Lola, z.s.

inspirace - rozvoj - vzdělání - hry

Další, v pořadí již třetí, ročník Pohádkového lesa: Pohádka tak trochu jinak - soutěže pro rodiny je přesunut na rok 2021. Stejně tak jako Vás, i nás tato skutečnost mrzí. Nicméně věříme, že příští rok si vše vynahradíme. Těšíme se na Vás. 

 

pohádkový les 3 2021 na www

 Naše předchozí akce v Zámeckém parku můžete vidět zde: Pohádkový les 1 a protože se to všem moc líbilo byl v roce 2019 i Pohádkový les 2

maskalola pohadkovyles miniMinulou neděli jsme pro děti uspořádali v zámeckém parku v Horšovském Týně Pohádkový les. Na kilometrové trase na malé návštěvníky a jejich rodiče čekaly různé bytosti z pohádkové říše se svými úkoly, za jejichž splnění si děti vysloužily odměny. Účast byla neskutečná! Náš nejoptimističtější odhad se pohyboval kolem čísla 200, avšak ve skutečnosti jsme museli nechat vstupenky několikrát dotisknout, a nakonec jsme rozdali 650 dětských vstupenek.
Velice vám všem děkujeme za účast, a především za trpělivost, že jste vydrželi ten obrovský nápor lidí. Doufáme, že i přes dlouhé fronty to pro všechny zúčastněné byl hezký zážitek a že si společně se svými ratolestmi užili slunečné odpoledne. Také děkujeme za milé ohlasy a povzbudivá slova, je to pro nás ta nejlepší odměna. Těšíme se na další společné akce.

Pozvánky, plakáty, vstupenku a spoustu fotografií najdete v pokračování článku:

Číst dál: Pohádkový les

myskalola vladka

Celý svůj život jsem obklopena dětmi. Práce s nimi mě naplňuje a je pro mě jakýmsi posláním. Na dětech můžeme pozorovat, jak se rozvíjí, zdokonalují a postupně osamostatňují. Dělá mi radost, že mohu být součástí tohoto procesu, a současně je to pro mne velkou motivací. S přibývajícími zkušenostmi si uvědomuji, jak je důležité rozvíjet děti komplexně, působit na všechny jejich smysly a tím stimulovat jejich správný vývoj. Založila jsem v Horšovském Týně Rodinné centrum Myška Lola, kde nejen nabízíme volnočasové aktivity pro rodiče a děti, ale pomáháme řešit i problémové vztahy v rodinách a posilovat tak funkci rodiny. Pevně věřím, že se nám podařilo vytvořit příjemné a vstřícné prostředí nejen pro maminky s dětmi. Přijďte se k nám podívat na ukázkovou lekci zdarma. Těšíme se na Vás.

Ředitelka rodinného centra Vladislava Taubenhanslová

Rodinné centrum
Myška Lola, z.s.

IČO: 07891539
Nádražní 79
Horšovský Týn
346 01
    


Email: ostrovobjevu@myskalola.cz

Č. účtu: 115-9685160277/0100

Tel: +420 731 872 687