Rodinné centrum Myška Lola, z.s.

inspirace - rozvoj - vzdělání - hry

Letní příměstské tábory.

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku 6-11let. Každý táborový týden se bude věnovat konkrétnímu tématu. V jednotlivé dny děti čeká několik programových bloků a tématické hry. Bloky jsou zaměřeny na pohybovou, sportovní a soutěžní činnost. Náplní je také výtvarná a tvořivá dílna a následná táborová hra, která táborníky bude provázet celý týden. V průběhu turnusu s dětmi navštívíme nejrůznější zajímavá místa. Veškeré výlety záleží na příznivém počasí. Děti se mohou každý den těšit na pestrý program se spoustou her, soutěží, výtvarné činnosti, tanečních a sportovních aktivit včetně dětského hřiště a bazénu na naší zahradě.

Více informací zde:

Děti k nám bude možné přivádět denně mezi 7:00 - 8:00 hod. Cena za týdenní pobyt bude činí 2700 Kč na dítě - je zde zahrnuto vše na celý týden včetně vstupů, dopravy, jídla, pití a všech výtvarných pomůcek. Vzhledem k plánovaným výletům prosíme, aby děti měly cestovní pas. Seznam věcí, které by děti měly mít s sebou, obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Táborový týden zakončíme v pátek večer společným rodinným grilováním. Příspěvek na grilování činí 150 Kč za rodinu.  

Pokud máte o příměstský tábor zájem, prosíme o označení Vámi vybraného termínu. Dovolujeme si Vás upozornit, že vzhledem ke kapacitě našeho zařízení nemůžeme zajistit, že bude Vašemu požadavku vyhověno. Děkujeme za pochopení této skutečnosti, budeme Vás v každém případě kontaktovat.

 

myskalola vladka

Celý svůj život jsem obklopena dětmi. Práce s nimi mě naplňuje a je pro mě jakýmsi posláním. Na dětech můžeme pozorovat, jak se rozvíjí, zdokonalují a postupně osamostatňují. Dělá mi radost, že mohu být součástí tohoto procesu, a současně je to pro mne velkou motivací. S přibývajícími zkušenostmi si uvědomuji, jak je důležité rozvíjet děti komplexně, působit na všechny jejich smysly a tím stimulovat jejich správný vývoj. Založila jsem v Horšovském Týně Rodinné centrum Myška Lola, kde nejen nabízíme volnočasové aktivity pro rodiče a děti, ale pomáháme řešit i problémové vztahy v rodinách a posilovat tak funkci rodiny. Pevně věřím, že se nám podařilo vytvořit příjemné a vstřícné prostředí nejen pro maminky s dětmi. Přijďte se k nám podívat na ukázkovou lekci zdarma. Těšíme se na Vás.

Ředitelka rodinného centra Vladislava Taubenhanslová

Rodinné centrum
Myška Lola, z.s.

IČO: 07891539
Nádražní 79
Horšovský Týn
346 01
    


Email: ostrovobjevu@myskalola.cz

Č. účtu: 115-9685160277/0100

Tel: +420 731 872 687