Rodinné centrum Myška Lola, z.s.

inspirace - rozvoj - vzdělání - hry

Tábor Myška Lola 2020/1- Cesta kolem světa

Téma je asi všem známé, ale na našem táboře se objevil záhadný profesor, který se rozhodl zničit jednotlivé země a státy. Děti s velkým nasazením řešili všelijaké úkoly a soutěže, jen aby ukryté škodlivé látky našli. Nasazení a šikovnost dětí však nakonec zvítězila a pan profesor rezignoval. Děkujeme za pomoc Tomáši Hrdovi.

S dětmi jsme během týdne navštívili Waldwipfelweg v St. Englmar a Churfalzpark v Traitsching.

Celý tým vedoucích, kuchyně, organizace a dekorací byl úžasný.

Na závěr krásného týdne proběhlo společné grilování i pro rodiče, kde jsme společně mohli hovořit nejen o dětech, ale zároveň představit i ostatní aktivity RC Myška Lola z.s.

 

 

 

myskalola vladka

Celý svůj život jsem obklopena dětmi. Práce s nimi mě naplňuje a je pro mě jakýmsi posláním. Na dětech můžeme pozorovat, jak se rozvíjí, zdokonalují a postupně osamostatňují. Dělá mi radost, že mohu být součástí tohoto procesu, a současně je to pro mne velkou motivací. S přibývajícími zkušenostmi si uvědomuji, jak je důležité rozvíjet děti komplexně, působit na všechny jejich smysly a tím stimulovat jejich správný vývoj. Založila jsem v Horšovském Týně Rodinné centrum Myška Lola, kde nejen nabízíme volnočasové aktivity pro rodiče a děti, ale pomáháme řešit i problémové vztahy v rodinách a posilovat tak funkci rodiny. Pevně věřím, že se nám podařilo vytvořit příjemné a vstřícné prostředí nejen pro maminky s dětmi. Přijďte se k nám podívat na ukázkovou lekci zdarma. Těšíme se na Vás.

Ředitelka rodinného centra Vladislava Taubenhanslová

Rodinné centrum
Myška Lola, z.s.

IČO: 07891539
Nádražní 79
Horšovský Týn
346 01
    


Email: ostrovobjevu@myskalola.cz

Č. účtu: 115-9685160277/0100

Tel: +420 731 872 687